REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Warszawa] Victoria Dom startuje z nową inwestycją Osiedle Classic IVartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Victoria Dom startuje z nową inwestycją Osiedle Classic IV
Warszawski deweloper wprowadził do oferty kolejny projekt na terenie Tarchomina. Nowe Osiedle Class...
Znamy przebieg obwodnicy Kaliszaartykuł
Pokaż artykuł
Znamy przebieg obwodnicy Kalisza
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Poznaniu wydał decyzję środowiskową (DŚU) dla odcinka drogi krajowej nr 25 od Kokanina do Biskupic Ołobocznych, tj. obwodnicy Kalisza. Tym samym zatwierdził ostatecznie jej przebieg. Inwestycja będzie realizowana w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.
Rządowy Program Budowy Dróg Krajowych do 2030 roku z akceptacją Rady Ministrów [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Rządowy Program Budowy Dróg Krajowych do 2030 roku z akceptacją Rady Ministrów [FILM]
Ponad 2,5 tys. km nowych dróg szybkiego ruchu oraz dokończenie trwających inwestycji, pełna sieć autostrad i dróg ekspresowych – to założenia przyjętego przez Radę Ministrów 13 grudnia 2022 r. Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r. (z perspektywą do 2033 r.).
[Warszawa] Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęceartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Victoria Dom S.A. rusza z kolejną inwestycją na warszawskiej Białołęce
Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. wprowadził do sprzedaży 147 mieszkań w ramach nowej inwestycj...
Mövenpick Resort & Spa Karpacz już otwarty. To pierwszy 5-gwiazdkowy hotel tej sieci w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Mövenpick Resort & Spa Karpacz już otwarty. To pierwszy 5-gwiazdkowy hotel tej sieci w Polsce
Hotel Mövenpick Resort & Spa Karpacz dziś otworzył swoje drzwi. Obiekt zachwyca połączeniem szwajcarskiej dbałości o detale i regionalnych akcentów. Pierwsi goście rozpoczęli pobyt od powitania przez kamerdynera i autorskiego rytuału z użyciem czekolady.
Wrocław: Miasto sprzeda zabytkowe budynki w Ratyniu nad Bystrzycąartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto sprzeda zabytkowe budynki w Ratyniu nad Bystrzycą
Pod młotek trafi częściowo zabudowana nieruchomość w pobliżu obwodnicy Leśnicy. Magistrat liczy na p...
[Opole] Inwestycja PGE będzie impulsem dla rozwoju gospodarczegoartykuł
Pokaż artykuł
[Opole] Inwestycja PGE będzie impulsem dla rozwoju gospodarczego
Budowa dwóch nowych bloków energetycznych w Opolu to bardzo istotny impuls dla rozwoju gospodarczego...
[Warszawa] Ruszyła rozbiórka wiaduktu w ul. Żołnierskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Ruszyła rozbiórka wiaduktu w ul. Żołnierskiej
Przebudowa ciągu ulic Marsa – Żołnierska na odcinku od ul. Naddnieprzańskiej do granic miasta wchodz...
Zamek w Malborku udostępnia nowe wnętrza. Zakończyły się kolejne prace rewitalizacyjneartykuł
Pokaż artykuł
Zamek w Malborku udostępnia nowe wnętrza. Zakończyły się kolejne prace rewitalizacyjne
Zakończyły się kolejne prace remontowe w największym zamku gotyckim na świecie - zamku w Malborku (woj. pomorskie). Przeprowadzono kompleksową konserwację Komnat Dostojników oraz zachodniego krużganka Zamku Wysokiego w Malborku. Po raz pierwszy w historii muzeum wnętrza te są w pełni dostępne dla zwiedzających. Prace przyniosły cenne odkrycia malarskie oraz odsłoniły ślady II wojny światowej, które – jak podkreślają konserwatorzy – pozostawiono świadomie jako element edukacyjny.
firma
Pokaż firmę
Sklep ogrodniczy online | RajOgrodnika.pl
Czarnca, Tęczowa 31
Bulwar Fizykówinwestycja
Pokaż inwestycję
Bulwar Fizyków
Wrocław, Śródmieście, bulwar Józefa Zwierzyckiego
OX2 buduje swój pierwszy w Polsce magazyn energiiartykuł
Pokaż artykuł
OX2 buduje swój pierwszy w Polsce magazyn energii
OX2 buduje swój pierwszy w Polsce magazyn energii. Inwestycja realizowana przez wiodącą spółkę branży OZE oraz producenta energii działającego w modelu IPP, powstaje w Osieku Jasielskim w województwie podkarpackim. Magazyn rozpocznie działalność w 2027 roku.
[Wrocław] Prace konstrukcyjne I etapu osiedla Vitalia dobiegły końcaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Prace konstrukcyjne I etapu osiedla Vitalia dobiegły końca
Prace konstrukcyjne pierwszego etapu osiedla Vitalia, które przy ulicy Jutrzenki na wrocławskiej Kle...
[Wrocław] Za 4 tygodnie pierwszy mecz Śląska na nowym stadionieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Za 4 tygodnie pierwszy mecz Śląska na nowym stadionie
Drużyna Oresta Lenczyka po raz pierwszy od 25 lat jest liderem w najwyższej fazie rozgrywkowej i cor...
[Katowice] Pierwszy budynek na Osiedlu Franciszkańskim w stanie surowym zamkniętymartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] Pierwszy budynek na Osiedlu Franciszkańskim w stanie surowym zamkniętym
Dziewięć miesięcy prac budowlanych, 95 mieszkań, w tym ponad połowa sprzedanych i... 485 ton stali -...
[Warszawa] Pierwszy etap URSA Smart City z pozwoleniem na użytkowanieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Pierwszy etap URSA Smart City z pozwoleniem na użytkowanie
Pierwszy etap inwestycji URSA Smart City realizowanej przez CPD S.A. wraz Unidevelopment S.A. uzyska...
[wielkopolskie] Pierwszy budynek na osiedlu Zalasewo Park pod Poznaniem gotowyartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Pierwszy budynek na osiedlu Zalasewo Park pod Poznaniem gotowy
Zakończył się pierwszy etap osiedla Zalasewo Park. Przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie deweloper KM Bu...
W Gdańsku powstanie pierwszy w Polsce hotel na wodzie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstanie pierwszy w Polsce hotel na wodzie [WIZUALIZACJE]
W Gdańsku powstanie pierwszy w Polsce hotel na wodzie. Butikowy hotel Feel Harmony zacumuje na Motła...
Pierwszy krok do czterech torów na linii Warszawa Wawer – Otwockartykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy krok do czterech torów na linii Warszawa Wawer – Otwock
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozpoczęły przygotowania do modernizacji ostatniego odcinka trasy kolejowej Warszawa – Lublin. Między Warszawą Wawer a Otwockiem, w Falenicy i Radości, szykują teren pod budowę bezkolizyjnych skrzyżowań i przenosimy kanalizację. Wykonanie części prac przed główną modernizacją skróci czas inwestycji. Docelowo między Warszawą Wawer a Otwockiem pociągi będą jeździły po czterech torach. Inwestycja ubiega się o dofinansowanie z programu FEnIKS.
Pierwszy tramwaj z niemieckiego Bonn wyjeżdża na poznańskie torowiska [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy tramwaj z niemieckiego Bonn wyjeżdża na poznańskie torowiska [ZDJĘCIA]
NGT6D produkcji Duewag/Siemens został dopuszczony do ruchu i przewozu pasażerów. Oznacza to, że pierwszy tramwaj może wyjechać do obsługi linii komunikacyjnych. Już wkrótce poznaniacy i poznanianki będą mogli osobiście przekonać się, jak się nim podróżuje. Debiut pojazdu odbędzie się podczas parady z okazji 145-lecia komunikacji miejskiej.
REKLAMA